Kuklla dhe Rafta

Shitet nga: Arber 03 Maj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shesim kuklla thuajse te gjitha llojet e nevojshme per nje Butik te dyja Femra - Mashkuj , te plastikes dhe Qeramik .
Ndersa kemi rafatat e nevojshum dhe te bukur per nje Butik ,

Per me shume Info kontaktoni ne numrin : +38649879259 , ky nr eshte edhe me viber . Ju falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim