Dera me dim. 3.6 Gjersi dhe 4 Gjatesi

Shitet nga: Tahir 05 Gsh 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shitet dera ne gjendje shume te rregullt.
Eshte perdorur shume pak pasi qe ishte dere dytesore.
Eshte ne cmim shume te lire...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim