Kontinjer.

Shitet nga: Te Haxhia 21 Pri 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Shes Kontinjer per Pushim dhe Roje ...ka Dritare ne te dya anet...ka edhe deren.

Cmimi Me Marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim