Vitrin per caffe

Shitet nga: besim 18 Tet 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   150 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
shes vitri per kafiteri osht e mir dhe mudet shfrytzoni e edhe per diqka tjeret nese doni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim