Moler : Ngjyra,Fasada,Glet,Knauf,Dekorime.etj

Shitet nga: Kimi Dekor 18 Dhj 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
MOLER Profesional , bëjm ngjyrosje te banesave , lokaleve , dhomave, zyreve , objekteve , etj, si dhe renovime te objekteve shtepive , dekorime te zyreve,shtepive ,dhe pun me dizajne sipas porosis, pikturim sipas deshires suaj,punojm te gjitha punet e molerajt
Gjendemi ne Prishtin - Podujeve
Na kontaktoni ne numrat tan te telefonit
045-475-055 >< 049-318-643 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim