Skele

Shitet nga: hysni 09 Krr 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Sektori : Të tjera
Jap skele me qira
Kemi mbi3000 metra
Ne e bejm dhe trasportin
Skelet jan te tipit llajer te po sa ardhur nga gjermania
Por me shum kontaktoni ne numrat tan:
044171512
044159140
049352524.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim