Bëjmë rregullimin e oborreve, me përvoj gjermane.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Aliu 15 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
Bëjme shtruarjen e kockave dhe rregullimin e oborreve. Kemi pervoj nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim