Shkelim siperfaqe

Shitet nga: albin 23 Gsh 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Bujqësi dhe rregullimi i oborreve
punojm me mjete te ndryshme. Bejm rrafshitjen e siperfaqevete ndryshme,prejm me fleks,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim