Tenda Korrika Tavolina me Qera Besianë 049-306-493

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Për dasma
Tenda korrika tavolina me qera transporti dhe montimi gratis gjith kosoven kontakto per rezervim 049/306/493 viber +38349-817-181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim