KREM CIEN BB PËR LËKURË RINORE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Barnatore sipas Mjekesis Islame 02 Nën 22:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Është Krem shumë funksional, per largimin e shenjave apo pikave eshte i dizejnuar posaqërisht për 6 përkujdesje të fytyrës me vetëm një hap.

Pigmentet e lëkurës kanë nevojë për minerale të cilat janë të përdorura në Kremin Cien bb ku i mbulojnë shenjat dhe të skuqurat, shfaqin një dukje të bukur që i ngjan prekjes së makiazhit.

Lëkura do të jetë e butë, me pakësim të dukshëm të rrudhave dhe eliminim të parregullësive në lëkurë.

Njomësia e lëkurës zgjat 24 orë.

Faktori 10 për mbrojtjen kundër Diellit dhe rrezeve tjera mbron gjithashtu ndaj plakes së lëkurës dhe ndihmon nē ndalimin e shfaqjes së pigmenteve në fytyrën tuaj.

Krem Cien bb si Kombinim ka përbërës aktiv të marrur nga thellësia e detit dhe efekti i tij ndihet menjëherë ku do të iu dhurojnë njē lëkurë të njomë dhe të bukurë.

Per me shum kliko ne link

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim