Mjaltë për Dobësim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Barnatore sipas Mjekesis Islame 16 Shk 23:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Shumë njerëz pyesin: A nuk është mjalti një lloj i sheqerit?

A nuk shtojmë sadopak peshë duke e përdorur?

Eshtë e vërtetë – mjalti përmban sheqer. Por ndryshe nga sheqeri i rafinuar, mjalti përmban vitamina dhe shumë minerale.

Këta ushqyes janë thelbësorë për të shpërndarë yndyrnat dhe kolesterolin. Kështu, kur hani shumë sheqer, ju keni tendencë për të rritur peshën, jo vetëm për shkak të kalorive, por për shkak të mungesës së vitaminave dhe mineraleve.

Ndërsa, mjalti duke qenë një burim i mirë i ushqyesëve, ju ndihmon në uljen e peshës. Mjalti, gjithashtu përmirëson tretjen dhe kështu ndihmon në humbjen e peshës. Prandaj mjalti konsumohet edhe pas darkë.

Mjaltë për dobësim ndihmon në humbje peshe, kur konsumohet me lëng limoni dhe Jogurt. Shumë njerëz pijnë këtë formulë herët në mëngjes për të reduktuar peshën e tyre.

Mjaltë për dobësim ndihmonë duke djegur yndyrë dhe kalori të shumta duke ndihmuar në rritjen e metabolizmit në tër trupin e njeriut.

Njerëzit kanë nxjerrë përfitime nga konsumi i tij i rregullt, madje kanë humbur deri në 6kg për 15 ditë.

– Dobëson me shpejtësi (për 15 ditë 6kg)
– -Largon dhjamrat e tepërta dhe shkrin ato pa ndjer lodhje

-Ndihmon në djegjen e yndyrave
-Ndihmon duke larguar celulitin nga lëkura

– Organizmin e mban të ngopur
– Pastron rrugët urinare

– Rregullon punën e veshkave
– Stabilizon tensionin e gjakut

– Bën largimin e gazrave nga zorrët
– Eliminon problemet me hemoroide

– Forcon Imunitetin
– Jep energji trupore gjatë 24orëve

Përdorimi: Mëngjes, Drekë dhe Darkë 15 min para buke çdo here 1lug kafje mjaltë me 1 gotë kos apo jogurt, e përzieni mirë, lihet për 7-10 min dhe pihet.

Vrejtëje: Nuk preferohet të përdoret nga gratë shtatëzëna, nga gjidhënëset dhe nga të sëmuret me kolit.

Nuk ka indikacione për varshmëri apo efekte anësore.

Produktet tona mund te blihen vetem me porosi.

Per me shum kliko ne link

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim