Bakllava

Shitet nga: Bakllava 15 Sht 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Besianë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bejme pergatitijen e bakllavave sipas porosis tuaj per dasma dhe ahengje tjera familjare.Porosia duhet bere dy ose tre dite perpara.Ju mirpresim.Nr. kontaktues: 044/776304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim