Flija

Shitet nga: lindi 20 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim