Rome

Shitet nga: Bashkimi 03 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Besianë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Dimenzionet i romit esht 3.25cm me 2.55cm ndersa i tjetrit 3.35cm me 2.55cm. Qmimi i dy romave eshte 700 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim