Bejm montimin e qeramikes dhe sanitaris

Shitet nga: ademi 24 Jan 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojm ndrim apo montimi i sholes, lavaborit, bojlerit, pasqyret, bildeve, kadave, gypa te ndryshem te ujit , qeshmeve te ndryshme, tushbaterive , ndrim nxemsin e bojlerit , ndrim i sigureses, fidit , lampa te ndryshme, nderpresa te ndryshem , prizmave , indikator banove , rregullim shporet elektrik , bojlerve, kalldajave elektrike , montojm laminat,fasada e tjera info ne tel 044319949 044742033 viber +37745454734
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim