ELEKTRO (Istalus)MALA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mala elektro 12 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
Mala elektro benë istalimi e rrymes kamerav.alarmav kudr vjedhjes dhe zjarrit dhe istalimin e rrjetit LAN ne objekte te mdha si.p.sh fabrika .ndrtesa
Dhe shtepia
per informata me te hollsishm kliko ne facebuk ne linku e kopanis ..(mala elktoro )dhe na telfononi
qmi sipas marveshjes
nr .044 307.104
nr 045.573.512
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim