METAL PUNUES BEHA PUNOJM TE GJITHA PUNET NGA MET..

Shitet nga: jeton 17 Qer 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
GJINDMI NE DUMNIC 2KM LARG FABRIKES TE ARMATURES info VIBER +37744485047 ose +37744350798
KOLICA TE VETURAV GILINDERA RRETHOJA
SI EDHE TE TRAKTORAV
E SHUM SENDE TJERA QE MUND TE PUNOHEN NGA METALI
JU GARANTOJM NE QDO PUN 5 VITE GARANCION
DHE BARTJEN E MONTIMIN E BAJM NE
PER QDO GJE QE JU INTERSESON NA KONTAKTONI
===GJENDEMI NE FSHATIN DUMNIC E POSHTME =PODUJEV=
----.punojm.edhe.me.kompezim.me.ndojne.veur.ose.kamionet

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim