Ngjyrosje Traktorav, Konstruksione hekuri ?

Shitet nga: Drini 13 Pri 02:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
Punojm
Konstruksione nga hekuri
Ngjyrosum traktora
Gilindera rrethoja dyr gjera vetem me hekur dhe metal . Etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim