Ofroj Pune

Shitet nga: Driton Maloku 04 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
Ndërmarrja shërbyese “Driton Maloku B.I nga Podujeva, e regjistruar rishtazi në Kosovë, me pronar Driton Maloku, sjell përvojën profesionale shumëvjeçare nga Austria në molerimin dhe rregullimin e mureve të shtëpive/ banesave tuaja.
Për informacione shtesë dhe kontraktim të punës mund të thërrisni në telefonin:
Driton Maloku: 044 761 465
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim