Skele

Shitet nga: hysni 28 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
Jap skele me qira
Kemi bmi 3000 metea
Ne e bejm dhe trasportin
Skelet jan te tipit llajer te po sa ardhur nga germania
Por me shum kontaktoni ne numrat tan
044171512
044159140
049352524.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim