Telefononi ne Hungari Gjermani Austri per vetem ..

Shitet nga: isuf 16 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
Pershendetje posta toverlani ju ofron nje mundesi shum te mire she shum te lire per gjith ata klient qe deshirojn te flasin ne Hungari Gjermani Austri Qeki dhe ne te gjithe boten per vetem 0.001 cent per minut qe do te thot nje gjys Centi per nje minut. te interesuarit te na kontaktoj ne numrin 044166862 dhe ne do te ju ndihmoj shum ne kete drejtim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim