kryejm kito pun sovatim termo izolim me fasada k..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: uniku 11 Mar 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Të tjera
Suvatim
Suvatimi tek objektet e banimit ju kushtohet nje rendsi e veqant (suvatimi njihet edhe si pastertia e shtepis) si nga aspekti teknik gje qe esht nje faktor shume i rendsishem qe mos te vihet deri tek mykja e shtepis e deri tek definimi i hollsive qe jane me rendsi te veqant poashtu edhe zgjedhja e ngjyrave behet ne menyre profesionale Compania e jone bene suvatimin e objekteve me materiale te ndryshme;

- Mp 75L,
- Pofix me filc
Kur eshte e nevojshme qe te suvatohen objekte te medha, si zgjidhje ekonomike ofrohet suvaja (hedhje me makine) Knauf MP75.Eshte material i parapergaditur qe i shtohet vetem uje suvatimi me kete material ka perparist e veta si nga ana teknike apo ekonomike. Struktura e ketij materiali eshte e rrafshet dhe e lemuar mbi kete material mund te vendoset gleti me patinim dhe ngjyrosja.

Pofix eshte llac me gelqere e cimento me aditive per hedhje me makine dhe ne menyre manuale. Ajo perdoret si llac themelor perfundimtar, sintetike dhe abrib strukturore dhe lustrim. Perdoret ne muret e brenshme dhe te jashtme te tullave, betonit, siporex, elemente betoni, hap�sira me lageshti, siperfaqet e tavanit, fasadat, etj. Per siperfaqet e betonit perdorimi i Beton Kontakt eshte e detyrueshme.

Kompania e jone me pervoj pune ne kete lemi esht zgedhja ideale per objektin tuaj. Jemi te prirur qe punet tona ti kryejm me sukses, kualitet te larte si dhe brenda afatve te percaktuara. Punet e suvatimit kryhen me mjete moderne te prodhuesve gjerman. punojm me kompenzome me banesa edhe vetura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim