Gjera antike

Shitet nga: End&Arti 21 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Shesim gjera antike(dekoruese) per shtepi, po ashtu dhe disa lloje te ndryshme te orave, mobile te ndryshme, fotografi te ndryshme, veshmbathje nga gjermania dhe austria, stoli argjendi, dhe shum gjera te tjera.
Gjendemi ne Podujeve afer stacionit te autobuseve ose perball furra"PRIZERENI"
per me shum info kontaktoni ne nr te telefonit 044/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim