Agro Garden

Shitet nga: "Agro Garden" 31 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim Pisha, drunje dekorativ, rregullojm dhe mirmbajm oborre.Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim