Mjalt

Shitet nga: Buqi 12 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Mjat te livallit dhe te malit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim