PISHA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AgroVigi 08 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   0,5 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shiten Pisha me arome mali, jashtezakonishte te mira, per nje ambient te bukur dhe te paster dhe qmim shume te volitshem.. 0.40 cent
Transporti FALAS.
Vetem porosit sasia qe te duhet.
Mund te na gjeni dhe ne Viber !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim