Mjalt

Shitet nga: Buqi 10 Tet 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Mjalt 2 lloje te malit dhe te livalleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim