Mjalt

Shitet nga: Buqi 10 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Mjalt te malit dhe te livallit 100% bio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim