Zbritje - Derë e bardh - Me fuga

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DizajnCompany 06 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Të tjera
Aksion , Derë e bardh - Me fuga , 3 bagllam , me iveric të plotë , dyert jan te lyera dhe llakirata , kan mundesi te lahen dhe mundsi shum e vogel per tu gërrithur.
Prodhim nga Europa.


Na telefonini , ne qmim Perfshihet edhe montimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim