Fustana prej Amerikes

Shitet nga: Beni 20 Jan 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shesim fustana me shumice. Cmimet shume te volitshme.50 copa 3000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim