Veshmbathje Gjermane

Shitet nga: Sevdail 09 Gsh 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shes veshmbathje Gjermane. Esht mall i zgjidht. Per me shume informata na kontaktoni ne nr 044-358-668
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim