Korg pa800

Shitet nga: redon 21 Nën 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Muzikë
shes korg pa800 osht irujtun i kompletum me ritma dhe ngjyra full per me shum kontaktoni :045915322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim