Studio per ingjizimin e kengeve

Shitet nga: Arbër Xheladini 31 Dhj 04:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Muzikë
Mikset Yamaha 8kanallshe
Mikrofon Audio Technic Black
Sbashku me mikrofon rrjeta dhe kembet
Kartel zanore E-mu
Dhe tgjitha kabllat..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim