Studio

Shitet nga: Arber Xheladini 09 Pri 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Muzikë
Mixer Yahama
Audio technic
E-mu soundkarte
Dhe te gjitha kabllat qe duhen + kembet e mikrofonit dhe rrjeta e mikrofonit
Ne gjendje te rregullt per me shum informacione kontakto ne 045-602-144 ose snupxheladini2@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim