11 kumpjuter

Shitet nga: lorok 11 Nën 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes 11 cop kompjuter te gatshum per internet. Dhe kanter gta jan shum n gjendje t mir teknike disa jan 2 giga ramemorie disa jan 1.5 giga ramemorie. Poashtu dhe tavolinat komplet me nje qmim te vetem 1.300 € mundsi ndrrimi me ndonje veture . Kontakt 044/049 210 613. Viber. 049 210 613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim