Kompjuter shtepiz dhe tastaturë

Shitet nga: Qendrim 08 Pri 05:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Dell
Modeli: Dell
Shes kompjuter shtëpiz tastaturë
të gjitha jan ne nivel të duher
Si dhe të gjitha kabullat për montim
PC.DELL Tastatura.HP.Shtëpiza HP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim