KOMPJUTER DELL OPTIFLEX GX260 2.4 GHZ

Shitet nga: ago 16 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHITET KOMPJUTERI DELL
2.4, 512 RAM 80 HD

KOMPJUERI ESHTE KOMPLET KA EKRANIN FLAT 17 INCH, POASHTU KA DHE WIRELESS TE INTEGRUAR.

SHUM I MIRE KOMPJUTER FAMILJARE


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim