Kompjuter komplet

Shitet nga: Shpetim 16 Shk 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
She's kompjuter komplet dhe tavolina esht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim