Kompjuteri

Shitet nga: Altin 20 Jan 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet Kompjuteri i kompletuar
Maus,kamer,tastier,monitor dhe shtepiz te gjitha ne gjendje te mire dhe te gjitha Hp
shtepiza ka 1gb ose gig
Kompjuteri pa tavoline shitet 58 kurse me tavilin 70 Ose ndrrohet me iphone 4 s ose vetem 4
na kontaktoni edhee ne fb Altin F.Islami
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim