Shes kompjuter komplet

Shitet nga: Shpetim 15 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes kompjuter ne gjendje shum te Mir kompjuter esht komplet dhe tavolina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim