Shiten 2 DELL OPTIPLEX 745 4GM RAM dhe 2GB RAM

Shitet nga: Florend Aliu 14 Jan 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

103 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Eshte optiplex 745 me 4gb ram ne gjendje te shkelqyer edhe pranon te gjitha programet poashtu eshte WINDOWS 10
Ndersa
OPTIPLEX 745 me 2GB ram edhe ky gjithashtu ne gjendje te njejt por ama eshte windows XP edhe

Jane perdorur shum pak pasi un kam qen ne gjermani

qmimi eshte 110 per optiplex 745 me 4gb ram

ndersa

per optiplex 745 2gb ram eshte 95 euro

qmimet jane te diskutueshme mund te kontaktoni edhe ne viber +37744363078
Faleminderit per mirkuptim......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim