TELIVIZOR EDHE KOMPJUTE

Shitet nga: IIir 03 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   120 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHES KOMPJUTER DHE TELEVIZOR JON SHUM TE MIR PUNOJN PERFEKT PER ME SHUM NE NR
045200817
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim