Urgjent 2 Kompjutera Komplet me Super Qmim !!

Shitet nga: Arben 29 Jan 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shes Dy Shtepiza edhe Dy Munitora Njani Munitor eshte i Holl Plazma Ne Gjendje Perfekte Te Ardhura nga Gjermania , 2 Tastatura , 1 Maus , 1 par Zvuqnika , Ni Pjes Shtes e Shtepizes , Plus Kablla Ngjitese dhe shume Pjes tjera qe Ju Nevoiten Kompjuterave , Kontaktoni ne Nr 045 490 217 , Qmimi Mund te Ulet dhe Diskutohet Kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim