10Llaptop Nga Gjermania |Dual | Core i3 | i5 | i..

Shitet nga: Ibri 14 Krr 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes 10 Llaptopa Nga gjermania...
Jan Shum pak te perdorur, Thuajse krejt te ri....
Ne gjendje perfekte te rregullt
Punojn shum mire dhe Shpejt...
I jap me Garancion-Leternjoftim...
Me Adaptera Personal te laptopve... orgjinal... secili
Garantoj Per Qdo Send


1.Lloptopi model LENOVO T420S
4Gb Ram ddr3
320Gb HDD Sata
Ekran 15,6 inch HD
Kamer/mikrofon
Porta Si... Usb 3,0/ LaI/ VGA/ Usb etj etj
Lloptopi punon shum shpejt dhe nuk nxehet...
Perballon programet me te rendat...si Autochat, archicad etj etj
Adapter Origjinal... bateria 2ore - 3 ore

Llaptopin e jap me garancion- Leternjoftim
2, LLoptopi osht model Lenovo X201 Tablet
Ekranin Me TouchScreen...i punon shum mir
4Gb Ram ddr3
320Gb HDD Sata
Kamer/mikrofon
Porta Si... Usb 3,0/ LaI/ VGA/ Usb etj etj
Lloptopi punon shum shpejt dhe nuk nxehet...
Perballon programet me te rendat...si Autochat, archicad etj etj
Adapter Origjinal... bateria 2ore - 3 ore3,LLoptop Toshiba Shum i fort Extrem
Performancat e Lloptopit jan keto:
Ekranin 15.6 inch HD/lcd+led kamer+migrofon
Procesorin Core i5 3-rd Gen 2.53 Ghz (4 Cpu) type 64 bite
8Gb Ram Memory dr3
128Gb Hardisk SSD
posedon 2 Kartela Grafike
Nividia Geforce GT 330M 1Gb Dedicated
dhe Intel HD Graphic Shared i shkon deri 5GB HD
Lloptopit osht model shum i ri shum i holl...
Posedon keto porta si:
Hdmi + Esata per hdd te jashtem + Vga + usb + lan.. etj
ka edhe disa opsione me TOUCHSCREEN per wifi audio etj
Sistemin e Zanin Harman/kardon Double systemm
Llaptopin e jap me garancion- Leternjoftim
lloptopit osht i pershtatshem per Progame te Rana si Archicad dizajn Grafik autocad etj
Bateria e mban 2or e 30 min
4 : Toshiba Core i5
4Gb Ram ddr3
320Gb HDD Sata
bateria 3-4 or
Ekran 15,6 inch HD
Grafika : Nvidia With CUDA
Porta Si / LAN/ VGA/ Usb 3,0
Kamer/mikrofon
Adapter origjinal


5 : Hp Core i5
6Gb Ram
500Gb HDD SATA
Grafik 1Gb Dedicated
ekran 15,6inch HD
Porta si / Lan/ Vga/ usb 3.0/ HDMI/ eSata per hardisk te jashtem etj etj
kamer/mikrofon
bateria 2-3 Or
Adapter origjinal etj etj


6. Asus Dual Core
4Gb Ram ddr3
320Gb HDD
bateria 2or e 30min..
Kamer/mikrofon hdmi me lidh me tv
Porta si Usb/ HDMI/ Lan / Vga Etj etj
adapter origjinal


7. Lloptop Acer Core i3...
4Gb Ram
320 gb hdd Sata
HDMI Lan/ Kamer /mikrofon
. VGa Usb 3,0 etj etj
Adapter origjinal
Ekran 15,6 inch HD
etj etj


8, Acer 17inch Core i5
Gjenerata e 3t shum i shpejt
Punon shum mir n..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim