Acer Extensa 5620

Shitet nga: Riad Kenan Latifi 22 Gsh 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
une shes laptop acer extensa 5620 pa adapter
Laptopi eshte i ri dhe i rujtun adapteri i tij blehet prej 20
Euro deri 40 Euro Laptopi punon shum shpejt

Cmimi i fundit osht 225Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim