Ipad 3 retina 16 Giga

Shitet nga: Bujari 07 Mar 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes: Ipad 3 retina display 16 Giga shume i ruajtur pa asnjegrrithe si i ri me fotrolle dhe kuti komplete i ardhur nga jashte.

Ngjyra e bardhe

qmimi: 310

Tel 044303330


Ipad, iphone, samsung, samsung galaxy, canon, nikon,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim