LLaptop Dell Inspiron 5110 i3

Shitet nga: Abedin 23 Nën 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet LLaptopi ne gjendje Perfekte per pun 2 muaj i perdorur fotot jan origjinale.

Procesor i3

HDD 500 GB

Grafik 2536 MB

Wifi + Camer

Qanta dhe Mausi

Mundeni me kontaktu dhe ne ViberNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim