Laptop HP

Shitet nga: luli 09 Tet 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shiten laptopat te markes hp te inportuar nga Anglia laptopat jane model i fundit jane te ri dhe vine me garancion per me shume kontakt ne 044 664 586
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim