Laptop Lenovo

Shitet nga: behar 18 Gsh 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet urgjent llaptop lenovo i sapo ardhur nga gjermania
Llaptopi eshte ne gjendje te rregult

Performancat i ka
4 gb ram
500 gb hardisk
2 giga kartel grafike
2 procesora
dhe kohzgjatja e bateris eshte deri 3-4 or
Nderrohet me iphone 5 . faleminderit .
Mundeni me kontaktu fb facebook.com/beharluu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim