Llaprop dell latidute e6520 2015 windows 10

Shitet nga: Alfred 29 Jan 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Besianë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llapropi osht shum i rujtun pa grritha si i ri ka tastier me drita siq pe e shini n foto osht per gaming (Lojra) por sherben edhe per zyre per pune eshte i liqensuar eshte 2015 prodhimi i fundit i dell laptops ka 4gb ram +3.8gbram = 7.8gb ram 8ram memory intel core i 5 gjenerata e6sht 2.40ghz grafika intel r 3000gaming 2gb grafik vjen bashk me ftofes 2 fuza qe se lajn mu nxeh edhe vjen me adapter origjinal t ti baterin e mban deri n 4 or nese e lem power saver
fotot jan origjinal t llaptopit s jan prej googles keshtu duket pamja e jashtme dhe e brendshme sigurisht me windows 10 tipi me i ri ka vend per hdmi rrst 3usp charger per degjuse qmimi i vertet i perdorur n treg varion prej 440 deri n 560 i ruajtur sikur ky

mund te kontaktoni edhe me viber +377827198

arsyja qe pe shes kaq lir esht se e kam ble 1 pc tjeter me t mir e nuk pom duhet gja

shohim edhe per zbritje

pres bleres serion :/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim